Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Mor och barn, färglitografi, signerad och numrerad 135/260, bildstorlek ca 75 x 57.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
859750
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här