Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Mor och barn, färglitografi, signerad och numrerad 135/260, bildstorlek ca 75 x 57.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

859750

2021-01-17