Keshan semiantik

Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 395x291 cm

Nytvättad, smärre slitage

859754

2021-01-22