Keshan semiantik

Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 384x284 cm

smärre slitage, nytvättad

859776

2021-01-30