Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 384x284 cm
smärre slitage, nytvättad
859776
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här