Keshan semiantik

Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik
Keshan semiantik

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 412x305 cm

nytvättad, smärre slitage

859780

2021-01-30