Armband 18k guld

Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld
Armband 18k guld

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

ARMBAND, 18k guld, Italien, befäst med 17 syntetiska rubiner, vikt 95,2 gram, längd 22 cm, bredd 6 cm.

Mindre burksslitage, smärre nagg på en syntetisk rubin.

859799

2021-01-17