Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, Italien, befäst med 17 syntetiska rubiner, vikt 95,2 gram, längd 22 cm, bredd 6 cm.
Mindre burksslitage, smärre nagg på en syntetisk rubin.
859799
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här