Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 38), eckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 65x52 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper
859800
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här