JOHN JON-AND: Naket

JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket
JOHN JON-AND: Naket

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 38), eckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 65x52 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859800

2021-02-28