Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL samt KONSOLBORD med marmorskiva, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, björk, totalhöjd ca 232, konsolbordet 85x41cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
859801
Päivämäärä:
2020-12-28