Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL samt KONSOLBORD med marmorskiva, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, björk, totalhöjd ca 232, konsolbordet 85x41cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

859801

Päivämäärä:

2020-12-28