JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 37)

Såld för:

400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 37), eckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 65x52 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859802

2021-02-28