JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 43), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 59x43 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859805

2021-02-28