JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 49), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 80x47 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859808

2021-02-28