Klubbat för:
8 200 SEK
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 49), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 80x47 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper
859808
2021-02-28