JONJOHN JON-AND: Målarflickor

JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor
JONJOHN JON-AND: Målarflickor

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Målarflickor, akvarell och kol på papper, signerad Jon-And, bildstorlek 47x36 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper, revor i marginalen

859820

2021-02-28