JONJOHN JON-AND: Målarflickor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Målarflickor, akvarell och kol på papper, signerad Jon-And, bildstorlek 47x36 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper, revor i marginalen
859820
2021-02-28