JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 12), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 27x42 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859824

2021-02-28