JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 24), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 29x39 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859825

2021-02-28