JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

Såld för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 11), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 40x29 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859826

2021-02-28