JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 19), rödkrita på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 38x27 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859830

2021-02-28