Guena Rogozny oljemålning

Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Södermälarstrand, signerad Rogozny, datering 2010, olja på duk, ca 24x30 cm, oramad

859831

2020-12-30