JOHN JON-AND: Röd uniform

JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform
JOHN JON-AND: Röd uniform

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Röd uniform, blandteknik på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 41x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859837

2021-02-28