JOHN JON-AND: Röd uniform
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Röd uniform, blandteknik på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 41x26 cm.
Utförd 1920-tal/30-tal
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
pappersveck
859837
2021-02-28