Pall och bockar allmoge

Pall och bockar allmoge
Pall och bockar allmoge
Pall och bockar allmoge
Pall och bockar allmoge
Pall och bockar allmoge
Pall och bockar allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL och BOCKAR, 3 dlr, liten pall, 2 låga bockar, största H ca 50 cm

Skador: Bruksslitage, sprickor

859838

2021-01-09