Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, tusch och akvarell, signerad bladmått ca 77x56 cm

enstaka mjuka veck. Kanter med slitage

859839

2021-01-03