JOHN JON-AND: Scenkläder LV

JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV
JOHN JON-AND: Scenkläder LV

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder LV, akvarell och blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 42x22 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859840

2021-02-28