JOHN JON-AND: Scenkläder LV
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder LV, akvarell och blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 42x22 cm.
Utförd 1920-tal/30-tal
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper
859840
2021-02-28