JOHN JON-AND: Folkteatern

JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern
JOHN JON-AND: Folkteatern

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Folkteatern, blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, 4 st. teckningar samramade, bildstorlek ca 39x29 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

något veckat papper

859849

2021-02-28