Bord i barockstil
Vollendet
2020-12-28
859851
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BORD, 1800-tal, barockstil, skuren dekor, delvis bemålat, höjd 83, 119x71, 2 st utdragsskivor vardera 49 cm
Omarbetat, bruksslitage