Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, barockstil, skuren dekor, delvis bemålat, höjd 83, 119x71, 2 st utdragsskivor vardera 49 cm

Omarbetat, bruksslitage

859851

2020-12-28