Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1800-tal, barockstil, skuren dekor, delvis bemålat, höjd 83, 119x71, 2 st utdragsskivor vardera 49 cm
Omarbetat, bruksslitage
859851
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här