JOHN JON-AND: Scenkläder XXIII

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXIII, blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 44x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

859854

2021-02-28