JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV

JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV
JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XLIV, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 29x22 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

veckat papper

859855

2021-02-28