OSCAR REUTERSWÄRD: Omöjlig figur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, pappersmått ca 77x57 cm

Smärre kantslitage, och enstaka fläck.

859856

2020-12-29