JOHN JON-AND: Scenkläder XXV

JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
JOHN JON-AND: Scenkläder XXV

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXV, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 44x28 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859857

2021-02-28