JOHN JON-AND: Scenkläder XXV
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXV, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 44x28 cm.
Utförd 1920-tal/30-tal
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
pappersveck
859857
2021-02-28