JOHN JON-AND: General Musikdirektörn

Såld för:

600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): General Musikdirektörn, akvarell på papper, signerad och daterad Jon-And 1930, bildstorlek ca 39,5x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

pappersbrått, revor

859864

2021-02-28