JOHN JON-AND: Scenkläder X

JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X
JOHN JON-AND: Scenkläder X

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder X, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 33x24 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859867

2021-02-28