Ftåölj modell Melvin

Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin
Ftåölj modell Melvin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, grå textilklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage

859870

2021-01-04