Rey Urban ljusstakar

Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar
Rey Urban ljusstakar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REY URBAN, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, Stockholm, 1960, diameter ca 11, höjd 5,5 cm, vikt ca 430 g

Ytslitage, enstaka kantskador och repor

859874

2020-12-28