JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 70

Såld för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 70, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 19x16 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859875

2021-02-28