JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 61

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 61, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 48x27 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

vikt papper

859880

2021-04-18