JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 61
Klubbat för:
1 300 SEK
3 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 61, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 48x27 cm.
Utförd 1920-tal/30-tal
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
vikt papper
859880
2021-04-18