Plåttunna för pigment

Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment
Plåttunna för pigment

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTTUNNA, Schweiz, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 45, diameter 26 cm

Slitage

859881

2021-01-11