JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)

Såld för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 29), akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 46x33 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859883

2021-04-18