Klubbat för:
700 SEK
3 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 29), akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 46x33 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
pappersveck
859883
2021-04-18