JOHN JON-AND: Scenkläder XXX

JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX
JOHN JON-AND: Scenkläder XXX

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXX, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 48x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859887

2021-04-18