Jordglob 1900-tal

Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB, ""Räths Politiska Jordglob", 1968, glas, på träsockel, med invändig belysning, höjd ca 45 cm

Skador: Bruksslitage, Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen

859890

2021-01-11