Edition Luxe Rey Urban Tumlare ett par snarlika

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REY URBAN, tumlare, sterlingsilver, rund form, hamrad dekor, signerade Stockholm 1970, höjd ca 5,5 cm, vikt ca 94 g

Ytslitage spår av invändig förgyllning

859893

2020-12-28