Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REY URBAN, skål samt bägare, sterlingsilver, Stockholm, 1962 resp 1956, diameter skål ca 15, höjd 4 cm, diameter bägare ca 3,7, höjd 5,5 cm, vikt ca 275 g
Ytslitage, bucklor, repor
859895
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här