Rey Urban skål bägare

Rey Urban skål bägare
Rey Urban skål bägare
Rey Urban skål bägare
Rey Urban skål bägare
Rey Urban skål bägare
Rey Urban skål bägare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REY URBAN, skål samt bägare, sterlingsilver, Stockholm, 1962 resp 1956, diameter skål ca 15, höjd 4 cm, diameter bägare ca 3,7, höjd 5,5 cm, vikt ca 275 g

Ytslitage, bucklor, repor

859895

2020-12-28