Coca Cola islåda

Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ISLÅDA, "Coca Cola", 1900-talets mitt, plåt, höjd ca 32, 46x42 cm

Slitage

859896

2021-01-11