JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 21), kolteckning på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 38x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859901

2021-04-18