Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 21), kolteckning på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 38x32 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
pappersveck
859901
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här