JOHN JON-AND: G. Lindberg

JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg
JOHN JON-AND: G. Lindberg

Såld för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): G. Lindberg, kolteckning på papper, signerad och daterad i blyerts Jon-And 8/3 -35, bildstorlek ca 45x28 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

pappersmått

859903

2021-04-18