Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 22), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 36x30 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
859910
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här