JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 22), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 36x30 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

859910

2021-04-18